Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal :

  • experienta in domeniu de minim 3 luni reprezinta un avantaj
  • orientare catre client si catre calitatea serviciului prestat.
  • persoana serioasa, dinamica, comunicativa care da dovada de creativitate si inovatie.
  • jovialitate, atitudine,spirit de echipa sunt calitati apreciate.
  • spontaneitate, capacitatea de a gestiona optim situatiile dificile/conflictuale, persuasiune, abilitati de vanzare.
  • atentie sporita pentru detalii si inclinatia catre frumos este  un "must-have" al artei florale.

Responsabilitati :

  • intampinarea clientilor si consilierea acestora intr-un mod cat mai agreabil si profesionist.
  • realizarea buchetelor/aranjamentelor florale.
  • intretinerea plantelor si a florilor taiate.
  • operarea pe Casa de Marcat precum si facturarea cand este cazul.
  • intocmirea necesarului zilnic.

Beneficii:

  • oferta financiara atractiva
  • mediu de lucru placut, modern si creativ.
  • preturi speciale pentru produsele comercializate de companie.

  • Interviu online
  • Aveti experienta in executarea aranjamentelor florale, buchetelor, lumanari nunta, botez?