Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

65 Bulevardul Lacul Tei, București

Candidatul ideal

Cofetăria Julie Ann caută Decorator cu o experiență de minim de 3 ani în domeniul decorării torturilor și prăjiturilor și al modelării figurinelor 3D. Persoana pe care o căutăm urmează a-și desfășura activitatea full-time în laboratorul propriu al cofetăriei, va lucra cu pasiune și trebuie să îndeplinească următoarele cerințe:

- creativă și dornică de a realiza prăjituri și torturi cu un decor unic pentru cei mai pretențioși clienți;

- dornică de a lucra într-un mediu de producție ultramodern;

- implicată și serioasă în munca depusă;

- experiența de minim 3 ani într-un laborator de cofetărie pe o poziție similară este obligatorie (trebuie să știe să lucreze cu ciocolată, pastă de zahăr și marțipan și să aibă îndemânare pentru modelarea acestora în scopul realizării de flori, figurine sau alte astfel de obiecte de decor pentru torturi și prăjituri).

Descrierea jobului

Vei fi responsabil de:

- realizarea și decorarea celor mai gustoase torturi și prăjituri pentru comenzi și evenimente speciale;

- modelarea figurinelor și a diverselor personaje solicitate de clienți din pastă de zahăr/marțipan;

Îți oferim:

- desfășurarea activității într-un laborator de producție foarte bine echipat;

- salariu atractiv;

- bonuri de masă;

- prime și bonusuri de performanță acordate discreționar, în funcție de implicare și de efortul depus;

- abonament medical la una dintre rețelele de clinici private din București.

Așteptăm CV-ul tău la adresa de email .

Descrierea companiei

JULIE ANN este o cofetărie din București care comercializează produse premium de cofetărie-patiserie cu un gust inconfundabil, realizate în laboratorul propriu. Ne dorim să ne dezvoltăm cu entuziasm și implicare din partea întregii echipe, astfel încât să reușim să aducem aroma și prospețimea produselor noastre și un zâmbet în viața tuturor celor care ne calcă pragul, fie că aleg să mănânce un desert sau un produs de patiserie și să bea o cafea în cadrul magazinului nostru, fie că ne aleg pentru a le realiza prăjituri, produse de patiserie, torturi și/sau candy bar-uri pentru evenimentele speciale din viața lor.