DECLARANT VAMAL -JIMBOLIA+SIRET+HALMEU

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Jimbolia; Siret; Halmeu

EUROCCOPER, companie cu experienta de 20 de ani in Romania, in continua dezvoltare, cauta sa dezvolte si sa consolideze echipa in cadrul birourilor vamale din  Loc. Jimbolia - Jud. Timis, Loc. Siret - Jud. Suceava, Loc. Halmeu - Jud. Satu Mare

Responsabilitati

- Intocmeste declaratii vamale de import / export;
- Intocmeste declaratii vamale de tranzit;
- Intocmeste facturi;
- Ofera consultanta clientilor in domeniul vamal;
- Dezvolta portofoliul de clienti.

Cerinte
- Abilitati de comunicare
- Spirit de initiativa, tenacitate
- Rezistenta la stres
- Orientat spre obiective
- Disponibilitate lucru in schimburi (pentru punctele de frontiera: Jimbolia, Albita, Siret)
- Cunostinte operare PC (Outlook, Word, Excel)
- Cunoasterea limbii sarbe/rusa / ucraineana- constituie avantaj (pentru punctele de frontiera: Jimbolia, Siret, Halmeu)
- Studii medii / superioare
- Locul de munca este in Loc. Jimbolia - Jud. Timis, Loc. Siret - Jud. Suceava, Loc. Halmeu - Jud. Satu Mare

BENEFICII:
Oportunitatea de a lucra intr-o companie in continua dezvoltare, alaturi de o echipa tanara si dinamica.
- Salariu competitiv;
- Spor de noapte
- Tichete de masa.