Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

  • Bune abilitati de vanzare si comunicare
  • Experienta in vanzari de produse cosmetice este apreciata insa nu reprezinta un factor eliminatoriu
  • Orientare catre clienti, identificarea si intelegerea nevoilor si dorintelor acestora
  • Spirit comercial
  • Interes pentru domeniu si dorinta de dezvoltare pe plan profesional
  • Seriozitate
  • Prezenta placuta si limbaj adecvat
  • Rezistenta la stres
  • Cunoasterea unei limbi straine (preferabil lb. Engleza – nivel conversational)
  • Initiativa si dinamism

Responsabilitatile postului:

  • Consilierea clientilor si promovarea brandurilor Darphin si Origins
  • Realizarea planului lunar de vanzari
  • Realizarea de activitati administrative: necesar produse/testere la raft, mentinerea planogramei.
  • Oferta (bonusuri, beneficii):

    • Salariu fix
    • Bonusuri in functie de rezultate
    • Produse la preturi promotionale

    Activitatea se desfasoara, prin rotatie,  in magazinele Sephora din Bucuresti (Mall Vitan, Promenda Mall, Feeria/Baneasa Mall, Centrul Comercial Orhideea, Mega Mall).

    Programul de lucrusau – )