Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

598 - 800 €

Stii limba bulgara si iti vine usor sa vorbesti cu clientii? Vrei sa fii un angajat autonom care sa fie capabil sa ia decizii singur? Noi te putem invata sa ajungi acolo.

- Daca iti doresti sa inveti, sa intelegi, sa rezolvi  si sa impartasesti si altora cunostintele tale

- Daca te motiveaza sa gasesti solutii orientate catre rezultate si sa le pui in practica pentru clientii nostri

- Daca  ti-ar placea sa fi in prima linie a relatiei cu clientii, intr-un departament de Customer Support pentru clientii din industria ospitalitatii te asteptam alaturi de noi!

De ce ar fi o oportunitate pentru tine sa lucram impreuna? Pentru ca  investim in dezvoltarea ta
si vei gasi mediul propice sa inveti, sa te dezvolti si sa cresti alaturi de o echipa

Responsabilitati:

  • Suport in limba bulgara pentru  clientii Bit Soft din Bulgaria  si in limba romana pentru clientii nationali
  • Preluarea, documentarea si rezolvarea cererilor clientilor de Hotel, Restaurant sau Spa
  • Cunoasterea solutiilor software Bit Soft
  • Intelegerea modului de lucru al clientului si oferirea de solutii de business sau operationale
  • Asistenta post instalare/suport, consultanta dedicata clientilor pentru a asigura folosirea si functionarea optima a solutiilor achizitionate
  • Ocazional, implementarea softurilor BitSoft de gestiune si vanzare in hotel sau restaurant, configurarea solutiilor software si scolarizarea echipelor care le vor folosi

Cerinte:

  • Cunostinte de limba bulgara nivel avansat
  • Cunostinte de limba engleza (minim nivel incepator)
  • Deschidere spre experiente de invatare
  • Aptitudini de comunicare in relatia cu clientii externi si interni
  • Aptitudini de relationare cu echipa
  • Disponibilitatea de a lucra intr-un program flexibil care include si ture de noapte, ture de weekend in cadrul departamentului Customer Suport
  • Ocazional, disponibilitatea pentru deplasari in cadrul proiectului;
  • Initiativa & proactivitate
  • Atentie la detalii

Reprezinta un avantaj:

  • Experienta in domeniul ospitalitatii
  • Cunostinte despre business-ul hotelier
  • Implementarea de solutii financiar/contabile/ERP, cunostintele SQL

Beneficii:

  • Apartenenta la o echipa de top, intr-o companie partener Oracle in Romania, Bulgaria si Ungaria;
  • Posibilitatea de dezvoltare prin acces la know-how-ul impresionant al echipei si experienta de lucru cu peste 600 de hoteluri si restaurante din Romania;
  • Bonusuri, abonament medical clinica privata, bonuri de masa

  • Interviu online
  • Care este disponibilitatea de a lucra intr-un program de ture de noapte?
  • Care crezi ca este cea mai buna metoda de a invata ceva nou?