Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

- Preluarea si initierea apelurilor in vederea oferirii de informatii cu privire la specificatiile produselor si cu privire la derularea contractelor in relatia cu clientii;
- Trimite catre client, la solicitarea acestora si respectand procedurile grupului, diferite documente solicitate ;
- Raspunde correct, complet si cu promptitudine la solicitarile de informatii sosite pe alte canale cum ar fi e-mail-ul;
- Initiaza prin telefon oferte catre client, cu prezentarea beneficiilor produselor de creditare si adaptarea acestora catre nevoile clientilor;
- Genereaza rapoarte si situatii;

Cerinte:
- Student / proaspat absolvent (studiile economice reprezinta un plus);
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
- Abilitati operare PC;
- Bune abilitati de comunicare, vanzare, negociere;
- Capacitate de organizare;
- Seriozitate si corectitudine;
- Persoana minutioasa, atenta la detalii.