Acest job nu mai este activ.

CUSTOMER SUPPORT ADVISER- Part Time

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Descriere firma:

  • Companie de software . Mai multe detalii pe:

Responsabilitati:

  • Ofera traininguri clientilor pentru utilizarea software-ului Bloc Expert
  • Rezolva problemele si cerintele clientilor, ofera consultanta de specialitate acestora
  • Oferteaza si preia cerintele potentialilor clienti
  • Propune directii de dezvoltare conducerii in urma feedback-ului primit de la clienti
  • Intocmeste rapoarte

Aptitudini si cerinte:

  • Intelegerea mediului de business, motivat, flexibilitate si orientare catre client
  • Experienta in oferirea de suport clientilor (customer support)
  • Experienta de lucru in Microsoft Office
  • Abilitati excelente de comunicare si relationare
  • Ii place sa lucreze cu cifre, gandire analitica
  • Notiuni de baza de contabilitate

Oferim:

  • Training de specialitate
  • Orar flexibil
  • Laptop si telefon de firma
  • Salariu + bonusuri de performanta