Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Voluntari

Fashion Days a cunoscut o evoluție rapidă, devenind un pilon important pe piața de fashion. Continuăm să scriem povestea companiei, să ne îmbunătățim serviciile și să oferim clienților noștri cea mai bună experiență de shopping. :)

Responsabilități

Un job în Call Center îți dezvoltă abilitățile de comunicare și te ajută să înțelegi asteptările și nevoile clienților. Totodată, îți oferim noi oportunităti de dezvoltare către alte arii din organizație, care să fie în concordanță cu dorințele și aspirațiile tale.
Îți oferim cele mai bune programe de dezvoltare pentru a-ți îmbunătăți atât aptitudinile soft cât și cele specifice activității tale, dar tu decizi ce vrei să înveți și spre ce zonă ai vrea să te îndrepți.

Cerințe

Experiența nu reprezintă un "must have", trebuie doar să ai o atitudine pozitivă și o dorință continuă de te dezvolta. Învățăm experimentând, suntem proactivi și căutăm mereu idei "out of the box" și soluții noi pentru clienții noștri.
Dacă te recunoști în descrierea de mai sus, îți place acțiunea și țintești mereu către cele mai înalte culmi, te vrem în echipa Fashion Days!

Ne dorim sa fii ca noi, o fire prietenoasă, comunicativă, energică, cu gandire pozitivă și orientare către client. Avem un mediu de lucru dinamic, dar relaxant, cu multe provocări specifice, dar care te va face să vii cu drag la muncă.

Compania Fashion Days a fost infiintata in anul 2009, in Zurich, cu ideea de a aduce branduri de moda de top si de a promova stilul individual in tarile Europei Centrale si de Est. In prezent activeaza in Bulgaria, Ungaria si Romania.

Incepand din anul 2015, Fashion Days s-a alaturat grupului eMAG,  impreuna combinand idei inovatoare si beneficii pentru clienti.