Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

900 - 1300 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Noi suntem Expremio Marketing, parte din grupul Bit Soft, o companie tanara si entuziasta care lucreaza la dezvoltarea experientelor digitale ale clientilor clientilor nostri prin programe de fidelitate, aplicatii de mobil si/sau platforme de e-commerce din domeniul HORECA.

Motivul?

Credem ca tehnologia poate imbunati cu mult experienta utilizatorului intr-un domeniu pur senzorial.

Proiectele pe care le dezvoltam sunt organisme vii pe care le crestem cu grija  si cu care ne mandrim. Cateva exemple, ar fi: Pizza Hut Delivery (website, call center si mobile app), Out4Food (cel mai mare program de fidelitate din randul restaurantelor romanesti), Sergiana (aplicatie de mobil), Marriot (program de fidelitate), TED’s (program de fidelitate cu carduri virtuale).

Cautam un om care sa ne intregeasca ca echipa,curios si dornic sa perfectioneze alaturi de noi produsele pe care le dezvoltam. In acelasi timp, sa aiba abilitatea sa inteleaga nevoile clientilor si sa-i ajute sa foloseasca la maximum functionalitatile platformei noatre.

Responsabilitati:

  1. Oferirea de asistenta / suport functional catre clienti (departamente de Customer Ops, Marketing) in folosirea platformei de CRM
  2. Trainingul echipelor operationale de hotel sau restaurant in ce priveste functionalitatile de CRM oferite de Expremio
  3. Documentarea functionalitatilor in ce priveste folosirea platformei noastre de CRM
  4. Dezvoltarea templateurilor de campanii de e-mail in HTML/CSS pentru trimiterea campaniilor de email marketing la clienti
  5. Folosind interogarilor SQL pentru a prezenta rapoarte de utilizare a aplicatiilor mobile sau a beneficiilor de fidelitate sau pentru identificarea eventualelor probleme de suport aparute
  6. Configurarea elementelor personalizate fiecarui client, precum vouchere de discount, trimiteri de tip push notifications sau articole
  7. Intelegerea si investigarea tuturor cerintelor venite din partea clientilor companiei cu privire la modul de functionare al platformei CRM
  8. Raportare lunara catre clientii Expremio cu privire la evolutia folosirii aplicatiilor de mobil si/sau a programelor de fidelitate
  9. Testarea functionalitatilor dezvoltate de catre Expremio si raportarea cat mai a clara a problemelor identificate
  10. Investigarea problemelor tehnice raportate de catre client in aplicatiile de mobile si programele de fidelitate