Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

franceză, engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Recrutam 1 Customer Representative pentru clientul nostru, companie franceza specializata in domeniul consultantei HR si payroll.

Pozitia este full time - 8h/zi

Biroul este pozitionat ultra-central, intre Piata Romana si Universitate

Ce ne dorim sa ai:

- Franceza la un nivel foarte bun, minim B2 - scris si vorbit;
- Experienta de 1-2 ani in customer service in limba franceza;
- Dorinta de a invata si de a te perfectiona intr-un domeniu nou;
- Usurinta de a te adapta intr-un mediu multi-cultural;
- Daca ai studii economice sau formare juridica, este un mare plus.

Responsabilitati / Realizari

Dupa formarea de care vei beneficia in cadrul companiei, vei avea urmatoarele misiuni:

- Gestionarea relatiei cu portofoliul de clienti din Franta;
- Preluarea si trierea apelurilor primite din partea clientilor din Franta, redirectionarea lor catre departamentul potrivit;
- Colaborarea cu departamentul de payroll pentru solutionarea tuturor cererilor venite din partea clientilor;
- Indrumarea clientilor pe situl companiei si explicarea diferitelor sectiuni specifice;
- Elaborarea de rapoarte si statistici cerute de echipa de management;

Beneficii:

- Training complet;
- Salariu atractiv;
- Tichete de masa;
- Asigurare medicala privata - Medicover