Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 700 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Clientul nostru combină tehnologia cu ingineria şi acoperă o gamă largă de industrii pe care le întâlnim în viața de zi cu zi, inclusiv IT, electrocasnice, echipamente industriale, automobile, avioane, roboți, și generarea de energie electrică.

Responsabilităţi:

– Gestionează portofoliul de clienţi;

– Întreţine şi administrează baza de date;

– Gestionează limitele de credit ale clienţilor;

– Responsabilități specifice departamentului de credit;

– Contactează clienţii pentru a se asigura că plata facturilor se va face înainte de scadentă;

Cerinţe:

– Foarte bune cunoştinţe de limba engleză şi limba franceză (scris şi vorbit);

– Studii superioare sau cursuri în domeniul economic/contabilitate;

– Experienţă în domeniul financiar;

– Cunoaşterea noţiunilor de contabilitate;

– Experienţă în activităţi de suport clienţi/relaţionare clienţi;

– Capacitatea de a lucra în echipă;

Beneficii:

– Oportunitatea de a lucra într-una dintre cele mai cunoscute companii din Europa;

– Mediu de lucru tânăr şi dinamic cu foarte mare potenţial de dezvoltare;

– Oportunitate de avansare;

– Salariu atractiv;