Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

RESPONSABILITATI

  • Asigura comunicarea cu clientii prin toate mijloacele de comunicare disponibile (apeluri intrare, apeluri iesire – call-center, corespondenta scrisa - e-mail), conform procedurilor in vigoare, tratand cu profesionalism toate cererile;
  • Identifica corect nevoile clientilor;
  • Furnizeaza informatii generale (produse, servicii aditionale, preturi, date tehnice) sau personalizate (verificare client, modalitate de plata, valoarea facturii);
  • Furnizeaza solicitantilor date specifice, corecte si complete prin utilizarea corespunzatoare a aplicatiilor interne de lucru;
  • Inregistreaza solicitarile si reclamatiile clientilor si le proceseaza in conformitate cu instructiunile de lucru specifice;
  • Opereaza comenzile in sistemul si aplicatiile interne ale companiei;
  • Opereaza comenzile de transport;
  • Ofera suport (primul nivel) privind problemele tehnice aparute;
  • Verifica gradul de satisfactie a clientilor fata de serviciile furnizate, asigurand asistenta comerciala;
  • Solicita ajutorul superiorului direct ori de cate ori identifica potentiale erori sau atunci cand rezolvarea cerintelor clientilor depaseste competentele proprii.

BENEFICII:

  • Pachet salarial motivant.
  • Mediu de lucru placut.
  • Traininguri de specialitate.
  • Asigurare de sanatate privata.

STUDII

  • Medii/Superioare
  • CUNOSTINTE PC
  • Bune cunostinte de operare calculator – e-mail, pachet MS Office