Acest job nu mai este activ.

Customer Advisory Representative Crop Science

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Iași; Bacău; Vaslui

RESPONSABILITATI

  • Identifica si prioritizeaza factorii cheie care influenteaza piața;
  • Se implica in dezvoltarea cunostintelor, a datelor si a expertizei relevante pentru factorii cheie;
  • Intelege nevoile / abordarile factorilor cheie și elaboreaza scheme ale activitatii profesionale pentru a asigura o abordare diferentiata pentru Crop Science;
  • Stabileste o strategie de interactiune si un ciclu de management pentru a dezvolta relatii pe termen lung cu diferite tipuri de factori cheie;
  • Asigura alinierea dintre recomandarile factorilor cheie si obiectivele de marketing;
  • Surprinde si anticipeaza tendintele factorilor cheie;
  • Sustine campaniile de marketing care influenteaza principalii factori cheie / marturii.

CERINTE

  • Studii universitare absolvite (preferabil profil agronomic)
  • Independent, organizat
  • Spirit de echipa
  • Stil de lucru activ, focusat asupra rezultatelor
  • Abilitati de relationare interpersonala
  • Bune cunostinte de MS office (Word, Excel, Ppt)
  • Permis conducere categorie B
  • Bune cunostinte si abilitati de limba engleza
  • Fluenta in limba romana

OFERTA:

  • Oportunitatea de a lucra intr-o companie bazata pe cercetare cu un nivel ridicat de etica si o calitatea inalta a mediului de lucru;
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Oportunitati de training si dezvoltare;
  • Pachet de beneficii
  • Salariu lunar fix si bonus bazat pe performanta.

Perioada aplicare: pana pe 20 Octombrie 2017

Reference Code: CAS

Divizie: Bayer Crop Science

Locatie: RO-South Moldova (Vaslui/Iasi/Bacau)

Confidentialitatatea este garantata! Doar candidatii selectati vor fi contactati!

Data limita pentru trimiterea aplicatiilor: 20 Octombrie 2017