Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Craiova

Se recruteaza si din

Drobeta-Turnu Severin, Târgu Jiu, Slatina, Băilești, Balș, Caracal, Calafat

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1400 €

Se cauta sofer pentru curierat in Germania

Responsabilitatile postului :

- Conducator de  autovehicule care livreaza colete cu o greutate maxima de pana in 30kg catre clienti.

- Disponibilitatea de a livra pana de la 20/30 colete pana la

- Incasarea contravalorii produselor livrate,

- Ridicarea coletelor returnate.

Abilitati necesare ocuparii acestui post :

- Conditie fizica foarte buna , perseverenta , corectitudine , dorinta de munca si de a castiga bani , dorinta de a avea un loc de munca pe termen lung .

- Experienta : minim 1 an de sofat

- Alte cerinte specifice : Se cauta persoane fara vicii , in special alcool sau droguri , pentru ca vor exista teste periodice , iar cine nu le trece va fi trimis in tara .

- Nivel de studii : 12 clase/ studii medii

- Varsta : Pana in max 40 de ani

- Limba Germana : este suficient ca soferul sa fie vorbitor de limba engleza la nivel mediu.

Se ofera

- Locuinta de servici , cu sprijinul de a va gasii ulterior propria locuinta, pentru familia reintregita.

- Contract de munca  pe perioada nedeterminata

- Salariu: Minim 1460 NET + bonusuri si ore suplimentare

- plecari imediate