curier bellboy hotel

curier - bellboy - valet

Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Sinaia; București

Te asteptam alaturi de noi daca iti place sa ai:

Atitudine pozitiva, prezenta si tinuta agreabila,

Orientare catre client,

Proactivitate, flexibilitate,

Amabilitate, atitudine pozitiva;

Stapanire de sine, disciplina.

Capacitatea de a gasi solutii si de a rezolva probleme,

Abilitati de comunicare, lucru in echipa,

Responsabilitate, seriozitate, punctualitate si spirit de organizare.

Cerintele noastre:

Cunoasterea limbii engleze, nivel foarte bun; conversational;

Cunoasterea unei alte limbi de circulatie internationala, reprezinta un avantaj

Studii medii, absolvent liceu/scoala profesionala de specialitate,

Experienta minim 1 an pe o pozitie similara  sau in domeniul hotelier

Responsabilitati:

- Asistenta oaspetilor cu bagajele

- Prezentarea camerelor in conformitate cu standardele hotelului

- Oferirea de informatii cu privire la serviciile si facilitatile hotelului

- Alte indatoriri in conformitate cu fisa postului

Descrierea companiei:

Hotel de 5*, de pe valea Prahovei, Sinaia, aflat in TOP TripAdvisor.

Oferta noastra: Salariu fix negociabil in functie de experienta relevanta in domeniu si in acord cu grila de salarizare a companiei, Planuri de Dezvoltare Profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei.

Beneficii Oferite

Salariu foarte bun ,
Contract de munca pe perioada nedeterminata
O masa pe zi gratis.