Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Iași; Constanța; Sibiu; Craiova; ...mai multe

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1400 €

Recrutam CUPLURI  de infirmieri (cu sau fara experienta) pentru Marea Britanie!

***NU PERCEPEM COMISIOANE***

BENEFICII OFERITE:

-Salarizarea de la £ hr - £ hr (creste in functie de experienta)

- Tipul Job-ului: Full-time

- Contract incheiat pe perioada nedeterminata

- Numar de ore pe saptamana: in medie 37 ore/saptamana + ore suplimentare platite

-bonus de week-end (+ £ )

- Ture: zi / noapte

- Cazare: Sub pretul pietei

Contributie la sistemul de pensii

- Asigurare medicala

- 5,6 saptamani/an CONCEDIU PLATIT

- Bank Holiday PLATIT DUBLU

- Training GRATUIT

- Uniforme GRATUITE

- Interviu: Direct cu managerul britanic, via skype sau telefon*Restul beneficiilor pot fi discutate in cadrul interviului de angajare, direct cu managerul britanic.

RESPONSABILITATI:- ingrijire personala acordata persoanelor varstnice - socializare - asistenta in acordarea medicamentelor

CERINTE:- nivel conversational al limbii engleze (B1)

- experienta in ingrijire reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie.