Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Angajăm croitoreasă cu experiență în confecționarea cap-coadă a rochiilor de seară!

Suntem un start-up de fashion format dintr-o echipă tânără și entuziastă. Dorim să implementăm un mod de lucru profesionist în care fiecare să poată lucra si să se dezvolte la potențialul maxim. Echipamentul de lucru este nou, industrial, din gamele de top ale producătorilor consacrați.

Atelierul nostru este mic, dar visele noastre sunt mari. Dorim să atingem excelența și suntem dispuși sa depunem orice efort în acest sens. Prin această deschidere de post ne dorim să creștem nivelul de experiență a micii noastre echipe.

Cerințe:

  • Experiență în realizarea rochiilor cap-coadă

  • Experiență în manipularea diferitelor tipuri de material (voal, tull, tafta, brocart, stofe, etc)

  • Atenție la detalii

  • Pasiune pentru perfecțiune: cusături perfecte, finisaje fără cusur.

Responsabilitățile postului sunt următoarele:

  • Mânuirea cu precizie a mașinilor de cusut industriale

  • Urmărirea corectă a documentației tehnice

  • Croire materiale conform tiparelor

  • Cusut rochii la mașină, cap-coadă, conform tiparului

  • Aplicat modificări conform cerințelor

  • Voie bună, spirit de echipă, principii etice și conduită morală exemplară

Salariu: Negociabil, în funcție de experiență

Program de lucru: 8 ore pe zi, plus pauza de masa.

*posibilitate de negociere pentru part-time .

Avantaje?

  • Un mediu de lucru profesionist, plăcut, cald și motivator

  • Locație accesibilă: 3 minute de metrou Gara de Nord, Sector, București.

  • Program de lucru flexibil, intervalul orar il putem stabili de comun acord.

  • Apreciere și remunerație corectă

  • Accent pe dezvoltare personală