Adresa/ adresele jobului

Constanța

Se recruteaza si din

Constanța

DESCRIEREA COMPANIEI:

*Atelier de creatie si design*

*Productie in serie mica si pe comanda*

CANDIDATUL IDEAL:

*absolvent dupa anul 2013 cu atestat in domeniul croitoriei*

*somer cu experienta in domeniu-fara limita de varsta*

*minutios, atent la detalii*

*cu dorinta de autodepasire si invatare continua*

*cu spirit de echipa, sa fie motivat si concentrat*

*doritor sa invete lucruri noi*

*pasionat de moda*

DESCRIEREA JOBULUI:

*executarea de cusaturi de finete cu mana in cazul unor produse speciale (aplicarea de perle, margele, broderie, paiete etc.)*

*coaserea la mana a dantelei deja aplicate*

*coaserea la masini industriale de ultima generatie (produsele pot fi doar cusute, fiind gata croite)*

OFERIM:

*carte de munca*

*program de lucru 8 ore pe zi, 5 zile pe saptamana*

*salariu net motivant, stabilit in urma interviului*

*mediu de lucru foarte placut*

Pentru mai multe detalii aveti la dispozitie

*Telefon:*

*E-mail: *

*Va asteptam cu drag in echipa noastra!*