Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

300 - 500 €

UN LOC DE MUNCA SIGUR INTR-O COMPANIE DE SUCCES!

Descrierea firmei

BEL PUNTO este companie 100% romaneasca, avand angajati  cu multa experienta in producerea si comercializarea confectiilor textile pentru femei, elegante  si de calitate  superioara,  inovatoare, originale. În echipa BelPunto promovăm şi respectăm valori precum integritatea  si consideratia fata de angajati, clienti, angajati, colaboratori si parteneri.

Cerinte

- Experienta in domeniul confectiilor textile;

- cunostinte tehnice specifice operatiunii de croit
- Capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita;
- Rezistenta la efort fizic;

- Spirit de echipa si adaptibilitate
- Responsabilitate, implicare si seriozitate;
- Atentie distributiva;
- persoana ambitioasa, perseverenta, responsabila .

- de preferat sa aiba domiciliul in Bucuresti, sau in imediata apropiere a orasului BUCURESTI

- abilitati de buna comunicare cu colegi si sefii.

Responsabilitati

- manevrarea rolelor de tesatura ;

- analiza lansarii de productie si stabilirea necesarului de consum

- realizarea spanului de material textil;
- verificarea calitativa a materialelor folosite;

- inlocuirea reperelor defecte;

Beneficii Oferite

- Pachet salarial atractiv, parte fixa + prime de performanta , tichete de masa, decontare transport
- Mediu de lucru profesionist, dinamic si prietenos

-Se asigura instructajul pe masina automata de croit

Dacă sunteti candidatul potrivit şi interesat pentru aceasta pozitie, va rugam sa aplicati!

Succes!