Cosmeticiana / Operatoare IPL Nomasvello

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

NE MARIM ECHIPA!

Daca doresti sa lucrezi pentru un brand international, specializat in tratamente de EPILARE DEFINITIVA si servicii de infrumusetare, te rugam sa ne trimiti CV-ul tau.
Cautam cosmeticiene cu experienta in domeniu!

CANDIDATUL IDEAL:
- minim 1 an experienta in domeniu sau curs de cosmeticiana;
- aspect fizic placut, ingrijit;
- bune abilitati de comunicare personala, sociabilitate;
- capacitate de lucru individual si in echipa;
- rabdare, calm, amabilitate, politete, promptitudine.
- abilitati de vanzare;

RESPONSABILITATI:
- realizarea tratamentelor cosmetice;
- utilizarea aparatelor din dotarea pentru realizarea tratamentelor specifice;
- receptie;
- vanzare;

BENEFICII:
- participarea la training-urile realizate de companie;
- salariu atractiv + bonus la atingerea target-ului;

- mediu de lucru placut;

Nomasvello este lider mondial in tratementele IPL.
Avem o experienta de 10 ani de zile si peste 1200 de centre deschise in Europa, America, America Latina.
Pe piata din Romania suntem prezenti de 7 ani de zile.
Conceptul Nomasvello este dedicat sectorului frumusetii si ingrijirii personale si este axat pe EPILARE DEFINITIVA si REJUVENARE cu tehnologia IPL.

Alatura-te si tu echipei de profesionisti!