BELTER COSMETIC ROMANIA

Adresa/ adresele jobului

1 Strada George Coșbuc, Baia Mare

Se recruteaza si din

Galați

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

300 €

Candidatul ideal

Permis de conducere minim 1 an
Limba engleza – nivel conversational

Varsta-   25-40 de ani

Contacteaza clienti potentiali, promoveaza produsele si serviciile companiei, intocmeste oferte.
Reprezinta imaginea companiei in zona
Dezvolta, gestioneaza si coordoneaza clientii din zona pe care o administreaza
 Abilităţi excelente de comunicare - exprimare impecabilă în limba română (vorbit, scris, citit)
- Studii medii (încheiate cu promovarea examenului de bacalaureat)
- Cunoştinţe temeinice de utilizare a MS Office
- Cunoştinţe de contabilitate primară
- Cunoştinţe de limba engleză nivel mediu/avansat (scris, vorbit, citit)
- Cunoştinţe de operare cu aparatură de birotică (fax, copiator, scanner)
- Capacitate excelentă de organizare
- Capacitate de rezolvare de probleme
- Perseverenţă (să urmărească realizarea unei sarcini de la preluare până la soluţionare)
- Amabilitate, prezenţă agreabilă
- Seriozitate şi responsabilitate

Descrierea jobului

- Întâmpinarea persoanelor străine care intră în firmă şi anunţarea lor
- Evidența contabilă primară (înregistrare documente primare – registru de casă, emitere facturi)
- Completarea documentelor interne (foi de parcurs, ordine de delegaţii etc.)
- Asigurarea suportului administrativ .
- Recepţia şi trimiterea corespondenţei
- Rezervări la hoteluri sau rezervarea biletelor de avion pentru colegii care pleacă în delegaţii
- Organizarea desfășurarii activităților de protocol.