Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

23 Strada Primăverii, Botoșani

Responsabilităţi

    • Căutăm coleg sau colega pentru a ni se alătura în echipa noastră de vânzări Telekom din Botoșani.
      Candidatul ideal ar trebui să îndeplinească următoarele criterii:
      -minim studii medii
      -Persoană dinamică cu bune abilități de comunicare și negociere
      -seriozitate corectitudine și stabilitate
      -atitudine proactivă orientare către rezultate și performanță
      -Cunoștințe limba engleză cel puțin nivel mediu
      -Experiență în vânzări Telecom poate constitui un avantaj

      Descrierea jobului:
      Consilierul de vânzări are ca principala atribuție îndrumarea corectă a clienților și prospecților către cele mai eficiente soluții Telekom, atragerea de noi clienți și fidelizarea bazei de clienții existenți.
      Evaluarea performanțelor fiecărui angajat se face în baza realizărilor pe indicatori specifici. Salarizarea angajatul este motivantă cu bonusare lunara, posibilitatile de promovare din acest post sunt nelimitate în funcție de abilitățile și capacității profesionale ale fiecăruia.