Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.
Nivelul carierei
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Salariu net pe luna
800 - 1000 €
Posturi disponibile
1

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Analizarea pietei de profil si identificarea oportunitatilor de dezvoltare a afacerii: canale de vanzare, retea de colaboratori revanzatori;
- Promovarea companiei si a produselor  in teritoriu;
- Prospectarea potentialilor clienti B2B si stabilirea de intalniri cu acestia;
- Dezvoltarea si intretinerea relatiei cu clientii;
- Acordarea de consultanta clientilor ;
- Dezvoltarea si administrarea bazei de date cu clienti;
- Realizarea targetului de vanzari;
- Intocmirea rapoartelor periodice catre managementul companiei.

Candidatul Ideal:
- experienta de minim 2 ani in vanzari; - seriozitate, punctualitate, responsabilitate
- persoana orientata catre client, organizata, proactiva;

-Experiență în vânzări pe teren

- Cunostinte utilizare PC;
- Permis de conducere cat. B;

Necesita deplasari in teren 70 % din timp.