Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Constanța

DESCRIERE POST

Cora Bratianu (Constanta) angajeaza lucratori comerciali, vanzatori, receptioneri si operatori punct de beneficii!

- Indeplinirea adecvata a sarcinilor specifice postului
- Promovarea serviciilor si produselor companiei
- Amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii

- Oferirea de informatii suplimentare legate de campanii de promovare si de serviciile oferite clientilor

- Suport oferit colegilor

CERINTE

- Experinta anterioara constituie un avantaj dar nu este obligatorie, asiguram instruire si perfectionare la locul de munca
- Organizare, adaptabilitate, dorinta de a invata lucruri noi
- Amabilitate, atitudine pozitiva si atentie la detalii
- Disponibilitatea de a lucra in 2 schimburi

Beneficii:

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul comercial
- Tichete de masa
- Asigurare medicala
- Oportunitatea unui job stabil, intr-o companie de renume

Descrierea companiei:
Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaize. In prezent, in lume existã peste 70 de hipermarketuri Cora: in Franta, Belgia si Romania. In Romania, Cora a deschis pana in prezent 11 magazine. Compania noastra pune accentul pe calitatea serviciilor si a produselor oferite, prin urmare investeste in dezvoltarea angajatilor sai. Ii asteptam sa se alature echipei noastre pe toti cei care doresc sã-si construiascã o carierã, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitãti de promovare!