Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Epiesa isi extinde echipa!

Daca esti in cautarea unui job si vrei sa te alaturi echipei epiesa, aplica la noi pentru postul de:

Copywriter

Candidatul ideal

  • Ești creativ și te exprimi ușor in limba natala, in cazul de fata - limba romana;
  • Ai experienta de minim 3 ani in gestionarea conturilor de social media sau in crearea de concepte creative pentru campanii de marketing;
  • Te descurci excelent la planificare și organizare;
  • Ai cunoștințe aprofundate privind promovarea produselor și sales marketing
  • Ai capacitatea de a lucra pe mai multe proiecte simultan;
  • Ești expert în utilizarea pachetului MS Office;
  • Îți place să lucrezi în echipă.

Descrierea jobului

  • Redactarea si publicarea continutului pentru website-ul companiei, paginile de social media precum si pentru alte materiale de promovare: newsletter, print, OOH etc;
  • Gestionarea conturilor de social media si community management;
  • Participare la dezvoltarea conceptelor creative, la planificarea si implementarea campaniilor integrate
  • Monitorizarea periodica a eficientei campaniilor si actiunilor de promovare

PS: nu trebuie sa ai cunostinte tehnice din domeniul auto, pentru asta ne bazam pe colegii de la sales

Euro Parts Distribution SRL comercializeaza prin intermediul site-ului epiesa, piese auto multimarca inca din 2011. Cu o cifra de afaceri anuala de zece milioane de euro si un portofoliu foarte mare de clienti in toata tara, epiesa este lider de piata in Romania in comertul online de piese auto.

Pentru a afla cateva informatii generale despre compania noastra, va invitam sa vizitati site-ul epiesa. Cv-urile pot fi depuse si pe adresa de e-mail .