Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Responsabilitati:
- coordonarea retelei de operatori de interviu zona Moldovei ( Iasi, Suceava, Neamt, Bacau, Vaslui);
- realizarea training-urilor periodice pentru operatorii de interviu;
- coordonarea activitatii de colectare a datelor in teren;
- realizarea situatiei zilnice cu privire la activitatea de intervievare si colectare a datelor.

Cerinte:
- retea proprie de operatori (reprezinta un avantaj)
- experienta in recrutare  este obligatorie;
- absolvent(a) studii superioare;
- persoana dinamica, cu abilitati deosebite de comunicare si relationare cu oamenii;
- cunostinte medii de utilizare a pachetului Office (Word, Excel)

- foarte buna capacitate organizatorica;
- capacitate de administrare a resurselor umane si materiale;
- responsabilitate;
- capacitatea de a lucra sub stres, cu termene limita si respectarea acestora.

Beneficiile tale
- venituri in conformitate cu efortul depus;
- oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;
- flexibilitate in ceea ce priveste alocarea timpului pentru aceasta activitate.

-asigurarea logistica pentru desfasurarea activitatii de coordonare (telefon de serviciu, laptop).