Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

maghiară

Adresa/ adresele jobului

Miercurea Ciuc; Odorheiu Secuiesc

           Responsabilitati:

  • Coordoneaza activitatea conform responsabilitatilor postului sau:
  • Participa la realizarea strategiei echipei B2B D2D SOHO si a planului tactic de indeplinire al obiectivului de vanzari lunar/anual
  • Se implica in procesul de recrutare a unor angajati profesionisti si bine pregatiti
  • Stabileste impreuna cu superiorul direct indicatorii de performanta pentru agentii din subordine (numar de vizite/zi, productivitate, rata de succes, valoare medie per vanzare etc)
  • Stabileste obiectivele de vanzare pentru agentii din subordine si urmareste indeplinirea acestora
  • Deleaga eficient, repartizeaza corect responsabilitatile intre membrii echipei; se asigura ca angajatii inteleg responsabilitatile si sarcinile primite si ii sprijina in realizarea lor
  • Monitorizeaza completarea corecta si completa a activitatilor echipei B2B D2D SOHO in sistemele IT specifice departamentului B2B
  • Ofera forecast de activari/vanzari catre superiorul direct pentru saptamana/luna in curs

    Cerinte:

    • Studii superioare
    • Cunostinte bune legate de industria de telecomunicatii
    • Reprezinta un avantaj experienta in aria B2B/Direct Sales Door-to-Door
    • Abilitatea de a inspira si conduce o echipa performanta
    • Cunostinte foarte bune de operare MS Office
    • Orientare catre actiune si catre atingerea rezultatelor
    • Buna Organizare, Planificare si Time Management
    • Orientare catre client
    • Agilitate organizationala
    • Integritate si incredere
    • Disponibilitate pentru lucrul pe teren

    Beneficii:
    • Lucru intr-o echipa de profesionisti energici si perseverenti;
    • Dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala;
    • Program de munca flexibil;
    • Comision din vanzari.