Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Adjud

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate
Limba engleza – nivel mediu
Limba germana constituie un avantaj
Cunostinte Microsoft Office
Cunostinte legislative specifice activitatii de transport si logistica
Capacitatea de lucru in echipa si orientarea catre satisfacerea nevoilor clientilor ( interni si externi)
Initiativa, rezistenta la stres si abilitati de invatare

Descrierea jobului

Stabileste, impreuna cu superiorul ierarhic, obiectivele si planurile de dezvoltare ale punctului de lucru
Urmareste, constant, indicatorii de performanta setati, propune solutii de imbunatatire si le implementeaza, cu acordul superiorului ierarhic
Asigura suport direct si implicare in asigurarea continuitatii intregii activitati operative si administrative din cadrul punctului de lucru, sesizand problemele aparute, propunand solutii de rezolvare a lor si monitorizand procesul de implementarea acestora
Asigura respectarea si implementarea procedurilor interne, a proceselor si a standardelor de calitate specifice companiei de catre personalul din subordine
Reprezinta compania in relatia cu autoritatile locale, clientii si partenerii din zona de responsabilitate a punctului de lucru
Se asigura de acuratetea si respectarea contractelor de prestari sau furnizari de servicii sau/ si materiale, adminstrand procesul de derulare a acestora
Urmareste respectarea standardelor de calitate specifice companiei si efectueaza monitorizarea permanenta a acestora, folosind procedurile de lucru in vigoare
Este interfata la nivel local si se asigura de respectarea obligatiilor companiei fata de furnizori, clienti, organe financiare si guvernamentale

Descrierea companiei

Transporturi rutiereinternationale