Acest job nu mai este activ.

Coordonator Transport / Dispecer/ Expeditioner

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

630 €

Descrierea postului:
- Preluarea si urmarierea executarii contractelor de transport
- Promovare si vanzare servicii in conformitate cu politicile companiei;
- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si furnizori;
- Urmarirea si gestionarea activitatilor zilnice de logistica;
- Urmarirea incasarilor si platilor;
- Realizarea obiectivelor lunare si anuale ale companiei.
- Respectarea criteriilor de performanta si calitate a serviciilor

Cerinte:

- cunostinte limba engleza
- alta limba straina si studii economice constituie avantaj;
- operare PC , MS Office, Internet, rapiditate.
- abilitati de comunicare, negociere si putere de convingere;
- spirit organizatoric;
- initiativa si capacitate de rezolvare a problemelor, spirit de echipa
- cunostinte minime obligatorii de geografie
- cunostinte minime obligatorii despre raspunderi si asigurari;
- rezistenta la stres;
- atentie distributiva;
- dechidere spre dezvoltare personala si asimilare de cunostinte noi
- seriozitate , initiativa si atitudine proactiva

Oferta (bonusuri, beneficii)
- mediu de lucru modern si dinamic
- salariu si bonusuri corelate cu performantele realizate;

  • Interviu online
  • 1. De ce va intereseaza un astfel de post? •2. Vi se pare ca postul acesta este potrivit aptitudinilor dvs.? • 3. Ce anume va intereseaza la angajarea pe acest post? • 4. Ce intrebari ati dori sa ne adresati inainte de a stabili un interviu cu noi? • 5. Care este salariu minim pentru care v-ati angaja?