Limbi vorbite

germană, engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

1450 - 1700 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Firma de transport international de marfa ce gestioneaza peste 400 camioane angajeaza COORDONATOR TRANSPORT .

OFERIM

-contract de munca pe perioada nedeterminata

-salariu competitiv  cu posibilitate de crestere in functie de propria performanta

Cerinte pentru exercitare :
-Echilibru emotional
-Capacitate de a evalua si a lua decizii
-Abilitati de lucru cu oamenii din diferite categorii socio-profesionale
-Trasaturi pozitive de caracter: exigenta, obiectivitate, spirit critic, consecventa în actiune—

-Bune aptitudini de comunicare atat orala cat si scrisa
-Aptitudini de conducere: previziune, organizare, decizie, coordonare, control – evaluare

Pregatire de specialitate:

- studii medii sau superioare

- obligatoriu curs ARR coordonator transport-in termen de sase luni de la angajare

 -cunostinte operare PC (Excel, Word,internet, etc).

Descrierea jobului-aspecte principale

- asigura cresterea numarului de angajati prin recrutarea personalului de transport

 - asigura programarea intrarilor/iesirilor din tura –in stransa colaborare cu administratorul firmei si cu directorul executiv

- asigura /intocmeste programele de transfer intre soferi la intrare/iesire din tura

- asigura controlul si urmarirea  busurilor de transfer

- propune si implementeaza strategii si solutii pentru a creste numarul de salariati si pentru a fluidiza activitatea de transport

Experienta minimaintr-o pozitie similara de preferinta  in activitatea de transporturi rutiere de marfuri constituie un avantaj.

Orice informatii suplimentare la tel:Stoia Silvia

Rugam trimiteti CV-ul pe e-mail: sau pe fax la nr