Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Se recruteaza si din

Arad

Servicii oferite:

  • Logistica - depozitare, distributie, servicii cu valoare adaugata
  • Transport international de marfa rutier
  • Transport intern

CAUTAM:
Studii superioare finalizate;
Experienta minima de 1 an in transporturi rutiere pe pozitia de coordonator transport;

Cunostinte de limba engleza;

Abilitati foarte bune de comunicare, planificare si organizare a activitatilor;
Profil personal orientat spre lucrul in echipa si ritm sustinut;

Experienta in lucru cu bursa de transport;

RESPONSABILITATILE POSTULUI:
Preluarea comenzilor de la client;
Planificarea comenzilor de transport;
Identificarea solutiilor optime de transport;
Monitorizarea comenzilor primite de la client pana la momentul livrarii;
Mentinerea relatiei cu clientii;
Mentinerea relatiei cu furnizorii;

OFERIM:
Salariu competitiv,telefon;
Mediu de lucru placut si foarte dinamic;
Stabilitate si posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o firma multinationala;