Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Bulevardul Primăverii, București

Se recruteaza si din

București

 Cerinte

• Aptitudini de comunicare;
• Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat (scris si conversational);
• Cunoasterea limbii franceze si/sau a unei alte limbi de circulatie internationala reprezinta un avantaj considerabil;
• Disponibilitate pentru lucrul in ture;
• Usurinta in utilizarea computerului si a internetului.

Responsabilitati / Realizari

• Gestioneaza comunicarea telefonica si scrisa cu beneficiarii de servicii si clientii companiei;
• Asigura logistica pentru furnizarea serviciilor catre beneficiari, coordonand activitatea prestatorilor companiei;
• Urmareste furnizarea serviciilor si se asigura ca sunt respectate conditiile si termenele de livrare ale acestora;
• Respecta sistemul de calitate si procedurile interne ale companiei.

Alte informatii

Candidatul ideal:

• Poate comunica clar si concis;
• Se integreaza usor si lucreaza eficient in echipa;
• Este flexibil;
• Este atent la detalii.

Beneficii:

• Salariu lunar intre cinci sute si opt sute EUR net;
• Tichete de masa;
• Telefon mobil.