Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Strada Aurel Vlaicu, Iași

Responsabilitati

Dezvolta si gestioneaza documentatia tehnica pentru proiectele din portofoliu;
Gestioneaza relatia cu furnizorii si beneficiarii;
Coordoneaza si prioritizeaza resursele de personal direct productiv;
Este responsabil cu incadrarea in timp a fazelor de executie a proiectelor din portofoliu;
Asigura buna circulatie a informatiilor in cadrul proiectelor cu celelalte departamente;
Se ocupa de calculatia costurilor aferente proiectelor din portofoliu;
Este responsabil indirect de incadrarea in bugetul pe proiecte;

Cerinte

Studii medii sau superioare si cunostinte tehnice temeinice;
Abilitati tehnice de management de proiect;
Gestionariea eficienta a timpului si a termenelor multiple si stabilirea corecta a prioritatilor;
Aptitudini de comunicare si relationare profesionala si interpersonala;
Persoana dinamica, proactiva si inclinata spre inovatie;
Cunostinte  de operare PC - pachet MS Office;
Capacitatea de concentrare, analiza si sinteza;
Competenta de a lucra in echipa;
Disponibilitate la deplasari ocazionale;

Cunostinte de design si proiectare asistata de calculator reprezinta un avantaj;

Beneficii
Pachet salarial atractiv si motivant, pe masura rezultatelor proprii;
Mediu de lucru dinamic si cu multe provocari;
Instruire si formare profesionala;
Posibilitati de dezvoltare profesionala;