Coordonator receptie marfa - Alba Iulia

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Alba Iulia

Descriere post

Coordoneaza activitatile de depozitare si gestionare

Asigura gestionarea permanenta a stocurilor si evidenta informatizata a acestora

Asigura receptia, inventarierea produselor din depozit si eliberarea marfurilor pe baza documentelor specifice

Prioritizeaza si organizeaza descarcarea marfurilor

Coordoneaza intreaga echipa din subordine (receptioneri, lucratori comerciali, referent gestiune economica)

 Profil candidat

Studii medii/superioare

Experienta relevanta in activitati de receptie marfa si gestiune

Experienta in lucrul cu materialele de constructii reprezinta un avantaj

Abilitati de coordonare si dezvoltare a echipei

Abilitati de organizare, planificare si prioritizare a activitatilor

Abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa

Atent la detalii, cu capacitate de analiza

Initiativa si orientare spre invatare

Harnic, perseverent, onest si simt dezvoltat al responsabilitatii

Disponibilitate la efort fizic si manipulare de marfa

Operare MS Office (Excel, Word)

Autorizatie ISCIR pentru utilajele de manevrat marfa constituie un avantaj

 Beneficii

Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonus de performanta)

Training-uri specifice functiei

Posibilitatea dezvoltarii in cariera