Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, germană

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1450 - 1950 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cerinte:
- Absolvent studii superioare
- Experienta aproximativ 5 ani  în managementul de proiect (imobiliare sau industria construcțiilor)
- Experienta in coordonarea unei echipe
- Limba engleza nivel avansat
- Limba germana nivel mediu/avansat
- Bune abilitati de organizare
- Orientat catre obtinerea de rezultate si eficient in gestionarea resurselor financiare
- Integritate si personalitate loiala

Responsabilitati:

- Coordonarea punctului de lucru
- Coordonarea echipei formata din 5 persoane
- Coordonarea eficienta a proprietatilor existente
- Coordonarea măsurilor de renovare și întreținere (licitații, monitorizarea performanței companiilor de construcții )
- Reprezentarea on-site a intereselor companiei

Beneficii:
- Pachet salarial competitiv
ortunitatea de a-si pune in valoare abilitatile de management
- Apartenenta la o echipa profesionista si dinamica

Front-Office-Manager

AMS Human Resources este firma specializata in furnizarea de servicii de recrutare/selectie, cu peste 10 ani experienta. Clientul nostru este un important operator in domeniul imobiliar. Daca esti motivat si doresti un loc de munca pe termen lung, te asteptam sa aplici acum sau sa ne trimiti cv-ul tau pe una din adresele de pe site-ul nostru, cu titlul Coordonator punct de lucru.