Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Responsabilitati principale:

  • Organizeaza activitățile  pentru a asigura buna desfasurare a planificarii proiectului;
  • Colaboreaza cu diverse organizatii, atât la nivel regional, cât și la nivel global;
  • Definește fluxurile de alimentare a pieselor, intocmeste bugetul - calculează și comunică costul logistic pe unitate;
  • Elaborează și prezintă toate datele referitoare la instanțele QCDP (Calitate/ Cost / Timp/ Valoare), evaluând performanța fluxurilor de piese, calculând costul logistic al proiectului și gestionând productivitatea, pentru a optimiza costurile de transport;
  • Asigura suport in punerea în aplicare a fluxurilor de alimentare cu piese.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice sau economice;
  • Experiență într-o poziție similară în logistică;
  • Abilități de management al proiectelor;
  • Limba engleza si franceza- nivel avansat;
  • Bune abilități de negociere;
  • Capacitatea de analiză și sinteză a problemelor complexe;
  • Cunostinte MS Office (Excel la nivel avansat, PowerPoint).