Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, germană

Adresa/adresele jobului

Descrierea companiei

DataMondial este o companie de back-office renumita, cu sedii in Olanda, Germania, Belgia, Scandinavia si Romania. Avand peste 250 de angajati full-time, oferim clientilor nostri servicii deintroducere, validare si prelucrare date sau back office.

Candidatul ideal trebuie sa detina:

  • Cunostinte limba germana, nivel avansat
  • Cunostinte limba engleza, nivel mediu sau avansat
  • Cunoştinţe de operare PC
  • Abilităţi de comunicare și interrelaționare, dinamism si spirit de echipa
  • Abilităţi de organizare a activităţilor, a timpului şi a documentelor
  • Orientare către client
  • Spirit de echipa

Descrierea jobului

  • gestionarea relatiei cu partenerii externi
  • asigura suport in Departamentul Operational
  • activitati de organizare si coordonare a departamentului din care face parte

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv
  • Pachet de beneficii
  • Tichete de masa
  • Plan de cariera si orientare profesionala in functie de abilitatile personale
  • Lucru intr-o echipa tanara