Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

940 €

CANDIDATUL IDEAL:

- Persoana proactiva, stabila emotional, foarte corecta, abilitati de corelare peste medie
- capacitate de invatare rapida
- abilitatea de a planifica, organiza si urmari activitati
- abilitati de comunicare, spirit de echipa si responsabilitate
- abilitati de lucru sub stres si cu termene limita
- cunostiinte utilizare Sistem de operare ERP( expert 5)
- experienta in domeniul suruburilor

RESPONSABILITATI:

-Preia comenzi de la agentii comerciali si de la clientii depozitului, inclusiv magazine proprii.
-Pregateste marfa comandata impreuna cu manipulantii din subordine( 2-3 la numar)
-Calculeaza preturile de facturare
-Pregateste facturile de livrare si /sau bonurile fiscale
-Receptioneaza fizic marfa achizitionata impreuna cu oamenii din subordine.
-Coordoneaza aranjarea marfii receptionate pe raft.

Descrierea companiei:

AMS Human Resources este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal, cu peste 10 ani de experienta. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru.

Clientul nostru este o companie regionala cu peste 20 de ani de traditie in comertul cu produse de fixare si feronerie care are nevoie de un coordonator logistica pentru unul din magazinele sale. Daca esti o persoana energica, cu initiativa, motivata si dornica sa se afirme in cadrul unei organizatii aflate in crestere, te asteptam sa aplici pe acest post sau sa ne trimiti cv-ul la adresele de mail de pe site-ul nostru, cu titlul PENTRU POSTUL DE COORDONATOR LOGISTICA !