Limbi vorbite

germană, engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

100 - 101 €

Jahn-Interprof angajeaza in Sibiu Coordonator proiecte

Cerinte

- Seriozitate
- Studii universitare tehnice
- Cunostiinte de limba germana mediu/avansat
- Albilitati de promovare a spiritului de echipa;
- Orientare spre identificarea de solutii si obtinerea de rezultate;
- Asumarea responsabilitatii;
- Abilitati de comunicare intra- si inter- departamentala;
- Abilitati de prezentare;
- Abilitati de negociere.

Descrierea jobului
- Cooordoneaza proiectele de control
- Asigura suport conducerii fabricii in pregatirea planurilor de productie
- Asigura suport in solutionarea problemelor aparute in cadrul departamentului tehnic;
- Mentine legatura cu furnizorii pe proiecte in vederea urmaririi statusului si incadrarea in bugetul alocat;
- Urmareste respectarea standardelor in cadrul departamentului;
-Se asigura de o colaborare buna intre departamentul technical service si celelalte departamente din companie (productie, calitate, logistica).
- implementeaza standardele ISO