Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Gilău

EVW Holding SRL parte a grupului E van Wijk Olanda, recrutam Coordonator depozit pentru Echipa din Gilau.

Datorita expansiunii si dezvoltarii activitatilor, suntem in cautarea unui Coordonator depozit, care sa fie interesat de o provocare profesionala si de o oportunitate de cariera. Candidatul va trebui sa faca dovada faptului ca va contribui la dezvoltarea si la imbunatatirea continua a proceselor din EVW Holding SRL

Candidatul ideal:

• Studii - minimum liceu cu profil tehnic
• 3-5 ani experienta in gestiune
• Cunoastere sistem de gestiune, pachet MS Office
• Atestat de lucru pe stivuitor
• Abilitati de coordonare, seriozitate si disciplina, responsabilitate
• Atentie la detalii, capacitate de organizare si gestionare a timpului

Responsabilitati:

• Coordoneaza gestionarea intrarilor si iesirilor din depozit
• Monitorizeaza concordanta intre faptic si scriptic
• Gestioneaza reconcilieri diferente, retururi
• Efectueaza controlul documentelor aferente stocurilor

Se ofera:

• Pachet salarial atractiv
• Pachet servicii medicale si asigurare de sanatate
• Transport asigurat cu autocarul EVW Holding pe ruta prestabilita
• Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu dinamic, profesionist