Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 700 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Salariu fix;

- Bonuri de masa/zi lucratoare;
- Telefon mobil;
- Masina de serviciu;
- Posibilitatea de avansare in cadrul firmei

Cerinte:
- Studii medii/superioare;
- Experienta pe un post similar constituie avantaj, dar nu este o conditie obligatorie;
- Bune abilitati de comunicare;
- Capacitate de organizare
- Cunostinte bune de Microsoft Office (Excel) si navigare internet;

Descrierea postului:
- Supervizarea si controlul calitatatii serviciilor din aria sa de responsabilitate;
- Organizarea activitatii de curatenie si coordonarea echipei de operatori
- Responsabil pentru respectarea parametrilor contractuali, mentine relatia cu clientii;
- Realizarea si verificarea pontajului lunar pentru personalul de curatenie;
- Participa la selectia personalul de curatenie necesar in cadrul locatiei;
- Intocmirea rapoartelor periodice conform standardelor companiei;

Descrierea firmei:
Angajatorul are ca activitati principale prestarea de servicii de curatenie in domeniile industrial, comercial si privat. Compania este prezenta in judeţele Arad, Bihor, Salaj, Sibiu si Timis cu peste 300 de angajati.