Acest job nu mai este activ.

Coordonator echipa vanzari

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Piatra Neamț

Se recruteaza si din

Iași

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Cerintele postului :

- Abilitati de prezentare

- Abilitati de negociere

- Orientare catre client, spirit de echipa

- Abilitati excelente de comunicare;

- Capacitate de organizare si planificare a activitatii;

- Abilitati de identificare si solutionare a problemelor;

- Abilitati de invatare rapida;

- Orientare catre detaliu;

- Abilitati de lucru in echipa;

- Rezistenta la stres.

RESPONSABILITATI :
- seteaza obiectivele individuale si de echipa;
- coordoneaza echipa de vanzari si gestioneaza toate aspectele specifice in scopul unei bune derulari a proiectelor;
- asigura suport permanent echipei, ofera feedback persoanelor din subordine si se preocupa in mod constant de cresterea performantei lor profesionale;
- motiveaza echipa si creste gradul de retentie;
- realizeaza diverse rapoarte, periodice si la cerere
- propune masuri de optimizare a instrumentelor si procedurilor de lucru.

Iti oferim:

- pachet salarial  : 2800 lei brut , tichete de masa, bonusuri  de performanta