Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

400 - 500 €

Candidatul ideal:

- Bune cunostinte de operare PC ( EXCEL mediu );

- Foarte buna capacitate de planificare si organizare;

- Cunoasterea limbii engleze;

- Excelente abilitati de comunicare;

- Atitudine pozitiva;

- Punctualitate;

- Spirit de echipa;

- Seriozitate;

Descrierea jobului

- Organizarea activitatii de depozit;
- Inventarierea depozitul periodic;
- Colaborarea cu celelalte departamente ale companiei.

Beneficii

Pachet salarial atractiv;
Contact individual de munca pe perioada nedeterminata;
Calificare la locul de munca;
Posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala solida dedicata mediului inconjurator si securitatii in munca.

Descrierea companiei

FERRO este un furnizor de acoperire funcțională globală și furnizor de soluții color. Produsele și tehnologiile noastre adaugă valoare produselor mii de producători din întreaga lume și sporesc viața a milioane de consumatori. Experienta noastra in domeniul stiintei culorilor si a sticlei, ingineria particulelor, formularea si tehnologia de aplicare a suprafetelor ne permite sa dezvoltam materiale care indeplinesc cele mai exigente cerinte intr-o gama larga de aplicatii. Cu sediul în Cleveland, Ohio, Ferro are o prezență globală în 26 de țări și aproape 5000 de asociați.