Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

RESPONSABILITATI:

  • Coordoneaza activitatea departamentului proiectare;
  • Gestioneaza/aloca personal (ingineri de proiectare) in functie de complexitatea fiecarui proiect;
  • Stabileste solutii de proiectare pentru instalatii electrice de curenti slabi pentru cladiri de birouri, cladiri rezidentiale si cladiri comerciale;
  • Coordoneaza intocmirea proiectelor tehnice ale sistemelor de securitate in conformitate cu cerintele impuse de beneficiar, departamentul vanzari si departamentul coordonare proiecte, pentru fiecare lucrare repartizata;
  • Realizeaza proiecte tehnice pentru toate fazele: SF, CS, PT, DE, AsB;
  • Urmareste respectarea normativelor si a standardelor in vigoare;
  • Emite dispozitii de santier pentru fiecare modificare aparuta in proiecte din momentul inceperii lucrarilor si pana la punerea in functiune a sistemelor tehnice.

CERINTE:

  • Studii superioare finalizate in domeniul ingineriei;
  • Minim 3 ani experienta in managementul si executia de proiecte specifica domeniului curentilor slabi (sisteme: detectie si avertizare la incendiu, control acces, detectie si avertizare la efractie, supraveghere video, detectie perimetrala, voce-date, BMS);
  • Bune cunostinte AutoCAD, E-plan, Microsoft Office (Excel, Word);
  • Cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare;
  • Limba engleza (scris, vorbit) nivel avansat;
  • Foarte bune abilitati de lucru in echipa;
  • Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate;
  • Rezistenta la stress si orientare catre rezultate;
  • Carnet de conducere categoria B.

OFERTA (bonusuri, beneficii)

  • Salariu motivant pe baza pregatirii si experientei;
  • Autoturism de serviciu;
  • Tichete de masa;
  • Acces la cursuri de formare profesionala;
  • Lucrul intr-o echipa cu experienta si motivata
  • Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu profesional si participare la realizarea unor proiecte de anvergura.