Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

1000 - 1300 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

SPORTING EVENTS WORLDWIDE LIMITED începe recrutarea candidatilor pentru funcția de Coordonator de excursii\calatorii pentru grupuri organizate.

Cautam o persoană comunicativă, organizată și activa sa faca parte in echipa noastra.

Responsabilitatile presupun:

  • elaborarea si dezvoltarea conceptului;
  • pregătirea ofertelor;
  • monitorizarea continuă a graficelor de executie;
  • pregătirea materialelor publicitare;
  • cooperarea cu antreprenorii;
  • planificarea operativă a transferurilor pentru grup;
  • verificarea facturilor de transport;
  • suport de decontari cu clientii/subcontractori;
  • menținerea unor relații bune cu partenerii și subcontractorii;
  • asigurarea celui mai înalt nivel de servicii oferite și înțelegerea deplină a cerintelor clientului;
  • suport informativ în timpul călătoriilor;
  • acordarea de asistență grupurilor în situații de urgență;
  • raportarea rezultatelor.

Candidatul ideal este: o persoana creativa, inteligenta, are atitudine pozitivă față de oameni, răbdare, capacitatea de a lua rapid decizii adecvate, onestitate, punctualitate si responsabilitate. Cunoştinţe de PC si MS Office (World, Power Point, Outlook). Cunoașterea limbilor străine este binevenită (dar nu obligatorie).

Vă oferim:

  • munca în regim de Home Office, de opt ore pe zi (posibilitatea de a lucra part time);
  • participarea la diverse proiecte;
  • posibilitatea promovării și dezvoltării;
  • posibilitatea de a obține experiență profesională;
  • salariul de bază + sistemul de comisioane în funcție de activitățile desfășurate.

Dacă credeți că munca în echipa noastră poate avea un impact pozitiv asupra dezvoltării carierei dvs., nu ezitați, trimiteți-ne CV-ul chiar acum!

Ne rezervăm dreptul de a contacta numai candidații selectați.