Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

Șoseaua Berceni, București; București

Companie specializata in prestari servicii de curatenie angajeaza coordonatori pentru echipele de curatenie

Cerinte:
- persoane cu experienta si abilitati de coordonare, conducere a echipelor de curatenie, de minim 2 ani;
- disponibilitatea de a se deplasa in alte regiuni ale tarii;
- bune abilitati de comunicare, planificare si organizare;
- atitudine orientata catre client;
- disponibilitate pentru program prelungit;
- permis conducere categoria B.

Descrierea jobului
-Coordoneaza, organizeaza si controleaza activitatea echipelor din subordine;
-Instruieste personalul din subordine;
-Asigura o comunicare prompta si eficienta atat cu clientul, cat si cu membri echipei din subordine;
-Propune solutii pentru imbunatatirea performantei echipei;
-Asigura alocarea corespunzatoare a resurselor in toate activitatile in care echipele coordonate sunt implicate conform responsabilitatilor definite;
-Asigura rezolvarea problemelor aparute in realizarea proiectului și informează la timp echipa de management despre acestea.
- Coordonarea, dezvoltarea si motivarea echipei in cadrul punctului de lucru;  Beneficii:
- Salariul motivant in acord cu volumul si calitatea muncii depuse;
- Contract de munca full time;
- Conditii foarte bune de lucru;
- Oportunitatea de dezvoltare profesionala;

Daca iti doresti sa te alaturi echipei noastre, te rugam sa ne trimiti un CV.