Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

47 Strada Traian Vasile, București

Suntem un club educational din zona Piata Domenii in cautarea unui manager de locatie. O persoana dinamica, organizata, activa si implicata. Foarte importanata este atitudinea fata de copii si parinti.

Responsabilitati:
* coordoneaza intreaga activitate a clubului educational
* organizeaza transportul copiilor
* organizeaza activitati pentru copii: excursii, petreceri, activitati in cadrul clubului
* gestioneaza si organizeaza orarul copiilor
* gestioneaza si organizeaza partea administrativa si de secretariat

* initiaza proiecte educationale pentru club si urmareste buna implementare a lor;

* implicare in activitati libere educationale cu copii;
-* cunoasterea unei limbi straine (engleza, franceza, germana) constituie un avantaj;
* coordoneaza activitatea personalului didatic si auxiliar

Beneficii:
* pachet salariat atractiv
* contract de munca pe perioada nedeterminata
* asigurare medicala
* telefon si laptop de serviciu
* o masa calda pe zi
* concediu de odihna platit
* un training anual platit

!!! constituie un avantaj experienta in activitatea cu copii