Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, turcă

Adresa/ adresele jobului

Constanța

Se recruteaza si din

Galați, Tulcea

10 ani de experiență, peste 600 de colegi în 10 sedii din România, Republica Moldova, Polonia, Bulgaria și Ucraina. Peste 20 de proiecte cu expunere internațională. Partener strategic în training – DARE AcademyMediu multicultural și un zumzăit continuu într-o multitudine de limbi străine: engleză, franceză, italiană, spaniolă, greacă, germană, rusă, turcă, sârbă, croată. Clienți din toate colțurile lumii.

Care este activitatea principală a VEO? Suntem o companie specializată în oferirea de servicii B2B, acoperind o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali:

  Comercial

 Financiar-Contabil

 Resurse Umane

 Logistică și Transport

 Support și Dezvoltare IT

Ce ne definește? PASIUNEA şi IMPLICAREA. Punem aceste ingrediente magice în tot ceea ce facem, iar acest lucru se reflectă nu numai în rezultatele noastre, ci mai ales în activitatea noastră zilnică.

Avem o bază de cunoștințe imensă construită în ultimii 10 ani, pusă la dispoziția ta. Tot ce îți trebuie este dorința de a reuși. Nu te putem ajuta cu asta, dar cu restul ... Da, putem!

Misiune  : Coordonatorul echipei de achizitii va forma, dezvolta și conduce spre succes o echipă de achizitori/buyeri la sediul nostru din Constanta.

Principalele responsabilitati vor fi :

- Coordonarea unei echipe de 5-7 buyeri/achizitori;
- Motivarea si monitorizarea rezultatelor echipei pentru atingerea obiectivelor stabilite;
- Asigurarea transferului de task-uri către membrii echipei şi intervenția în rezolvarea problemelor;
- Dezvoltarea competentelor comerciale ale echipei;
- Devoltarea unei ambiante de lucru pozitive, asigurand coaching-ul cotidian individual si colectiv al echipei;
- Analizarea rezultatelor echipei si raportarea catre top management-ul companiei.

Ce cautam  :

Un manager cu spirit comercial, cu atitudine proactivă, spirit de inițiativă și cu abilități manageriale pentru proiectul nostru ambitios de achizitii, de la sediul din Constanta.

Pentru reusita in aceasta misiune este nevoie de :

- Experiență în people management/coordonare de echipe ( experienta in coordonarea unor echipe cu specific comercial poate reprezenta un avantaj)

- Experiență în lucrul pe bază de targete/obiective ;
- Disponibil(ă), corect(ă), implicat(ă) în munca sa, bune abilități de organizare și o atitudine proactivă;
- Un nivel avansat de limba turca (minimum B2) ;
- Un nivel mediu de limba engleza(minimum B1);
- Cunoașterea de instrumente PC: Excel, Word , Internet.

Beneficii  :

- Formare la nivel national internaţional;
- Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes;
- Pachet salarial atractiv.