Controlor procese si reglementari

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 900 €

M&Co Hr Services recruteaza pentru unul dintre cele mai importante grupuri financiare din Bucuresti: Controlor procese.

Descrierea jobului:

  • Vei fi responsabil de definirea si actualizarea reglementarilor interne si a proceselor in conformitate cu reglementarile interne referitoare la managementul reglementarilor si al proceselor.
  • Elaborare proceduri bancare pe baza hartilor de proces end-to-end si in conformitate cu reglementarile interne actuale,
  • Identifici suprapunerile/neconcordantele dintre politici si/sau proceduri si te asigura de instiintarea si propunerea de eventuale solutii;
  • Initiezi si coordonezi fluxul de aprobare al politicilor si procedurilor;
  • Coordonezi aprobarea reglementarilor (politici si proceduri);
  • Revizuiesti reglementarile cu frecventa si in termenele prevazute in Politica privind elaborarea reglementarilor interne.

Cerinte:

  • Cunostinte economice si financiare;
  • Experienta in aria de optimizare procese;
  • Experienta in facilitare;
  • Engleza la nivel avansat.