Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București; Balotești

Vrei să lucrezi într-o companie modernă şi prietenoasă? Cauţi un loc în care să continui sa te dezvolţi? La Help Net suntem interesaţi să te cunoaştem!

Daca esti la inceput de drum in domeniul financiar/ contabil si vrei sa te dezvolti aplica la jobul nostru.

Vino într-un loc interesant, cu proiecte care te provoacă, un loc unde te poţi dezvolta pe plan profesional aşa cum îţi doreşti!

Profil candidat:

Studii economice medii/superioare
Experienta anterioara in realizarea/participarea la inventare
Atentie concentrata dezvoltata
Abilitati de comunicare si spirit de lucru in echipa
Abilitati de operare PC (MS Office)
Diponibilitate de deplasare

Responsabilitati:

Rolul principal al pozitiei este acela de a desfasura activitati de verificare a gestiunilor din farmaciile din Bucuresti si tara.

Monitorizeaza si verifica activitatea legata de stocurile farmaciilor
Verifica receptiile de marfa, precum si documentele de vanzare
Transmite eventuale erori intalnite in procesul de verificarea documentelor
Participa periodic la procesul de inventariere
Pastreaza legatura cu tot personalul din farmacii pentru eventualele probleme sesizate

5831cd9b1e981

  • Interviu online
  • In ce constau cunostintele dvs. in utilizarea programului Excel?
  • Care sunt asteptarile dvs. salariale pentru aceasta pozitie?